D.E.S.V. s.r.o.

D.E.S.V. s.r.o.

Poskytujeme již 20 let svým klientům komplexní služby v účetní a daňové oblasti, které zahrnují: vedení daňové evidence, zpracování účetnictví, mzdovou agendu, sestavení daňového přiznání, daňové a účetní poradenství.

29 kmTurnov, Palackého 473 + pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

Ladislava Fríblová

Nabízím vedení účetnictví a daňové evidence. Provádím zpětné zpracování účetnictví za běžné (aktuální) účetní období, vedení mzdové evidence a personální agendy, zpracování přehledů pro OSSZ a zdravotní pojišťovny, zpracování ročního zúčtování mezd a další. …

AC Keeper, s.r.o.

Zabýváme se výukou a překladatelstvím cizích jazyků.

Dagmar Kohoutová

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd včetně všech výkazů. Zajistím vedení DPH i daně z příjmu fyzických i právnických osob.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:30)

FIPOS MB, s.r.o.

Zabýváme se daňovou evidencí, účetnictvím, mzdy a personalistikou a daňovým poradenstvím. Své služby poskytujeme především malým a středně velkým společnostem a živnostníkům na území celé České republiky. Pracujeme také pro firmy, které mají přes 100tisíc …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

AEK 120 a.s.

Nabízíme Vám komplexní služby v oblastech účetnictví, mezd a daní, zpracování daňových přiznání, zpracování účetnictví i daňové evidence, zpracování mzdové agendy a personalistiky. Součástí je i dohled nad vedením účetnictvím a optimalizace daňových dopadů do …

ECONSTAR, s.r.o.

Nabídka komplexních služeb v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání. Zajišťujeme rekonstrukce účetnictví, kontrolu a finální zastřešení již zpracovaných účetních dokladů.

Andrea Kolaříková - Samostatná účetní

Nabízím vedení účetnictví a mzdové agendy FO i PO v oblasti Mělník, Neratovice a Praha. Zpracování daňového přiznání, DPH a kontrolního hlášení, reporty, komunikace s úřady - on-line i osobně.

ZAVŘENO (Otevírá v Po nonstop)

KODAP Jablonec, s.r.o.

Daňové poradenství. Účetnictví. Mzdové účetnictví. Účetnictví on-line. Ekonomicko organizační poradenství. Portál ekonomického servisu.