Jak vybrat golfový bag Callaway? 3 praktické rady.

Zakladatel golfové společnosti Callaway Ely Callaway sází na kvalitu, nikoliv na průměrnost. Díky tomu značka Callaway nabízí kvalitní golfové bagy, hole, míčky, rukavice a další golfové příslušenství. Jak vybrat golfový bag Callaway?

Golfové bagy se liší i v počtu komor od 1 do 14, které oddělí hole, mezi kterými pak nedochází ke kontaktu a případnému poškození. Více komor sice znamená mít o něco větší a těžší bag, ale uložení holí v bagu je mnohem šetrnější k holím a gripům. Pokud jsou komory odděleny po celé délce, je ochrana dokonalejší. Vyberte si ze 3 hlavních variant. Upřednostňujete nízkou hmotnost, vysokou odolnost nebo možnost cestovat?

Proč právě golfový bag Callaway

Designéři této značky si s produkty dali velkou práci. Golfové bagy Callaway jsou určeny ke komfortnímu přenášení golfových holí a vyhovují přáním i potřebám rozmanité klientely v řadách golfistů. Díky tomu můžete převážet hole, boty na golf, míčky, rukavici a příslušenství bezpečně uložené v kapsách, nebo si v horku vzít na golfové hřiště dostatek chlazených nápojů. Zvolit si můžete ultra lehký standbag, hybridní standbag, cart bag, cestovní bag i Hyper Dry bag do deště.

1. Pro ty, co mají rádi lehkost a prostor

Pokud chcete skloubit lehkost s dostatečným prostorem, vsaďte na golfové bagy Callaway Hyper-Lite Zero Standbag, které váží pouhých 1,35 kg. Oproti golfovým bagům Callaway stand bag váží téměř dvakrát méně. Ultralehký bag můžete vybírat ve více barvách vhodných pro muže i ženy. Pro přenášení na rameni má nastavitelné samonivelační popruhy, které zajišťují i pohodlné nošení na zádech. V místech kontaktu s tělem má polstrování pro větší komfort a lepší ventilaci. Bag můžete postavit na sklopné nohy, má 8,5″ a v horní části dost prostoru pro celou sadu holí. Celkem 4 přihrádky jsou rozděleny tak, aby ochránily shafty a rukojeti holí. Bag má i 7 kapes včetně té vodotěsné.

2. Pro ty, které neodradí žádné počasí

Pokud vás nezastaví ani déšť, vsaďte na vodotěsné golfové bagy typu stand bag nebo cart bag z nepromokavého materiálu se zatavenými švy a chráněnými zipy a kapsami proti vniknutí vody. Lehoučký Cart bag Hyper Dry váží pouhých 1,9 kg a patří k nejlehčím cart bagům na trhu. Golfové bagy na stojan i na vozík disponují 14 přihrádkami rozdělenými po celé délce pro důmyslnou ochranu holí. Velké množství snadno přístupných kapes vám umožní mít vše pěkně po ruce.

3. Pro vášnivé cestovatele a golfisty v pohybu

Golfový bag Callaway Travelcover je prostě dokonalý. Usnadní vám každou cestu hromadnou dopravou, autem, letadlem i lodí. Cestovní taška má tvar, do kterého se vejde golfový set i věci do dalšího tašky či kufru. Díky tomu můžete mít na cestách sbaleno jen do jednoho zavazadla místo několika. Cestovní bag je z vysoce odolného materiálu s pevnými zipy a díky odolnému polstrovanému plastovému dnu stabilně stojí. Pohyb usnadní robustní kolečka a pohodlné rukojeti. Golfový bag Callaway zajistí, že budete mít veškeré golfové vybavení vždy na jednom místě.

Callaway nenechává nic náhodě

Tradiční kožená golfová obuv má na spodní straně ostré špičaté hroty, hřebíky neboli spajky, které zajišťují stabilitu při švihu a odpalu i bezpečný pohyb na mokrém trávníku i v písku. Nehodí se pro chůzi po tvrdém povrchu, proto se před vstupem a odchodem z greenu musíte přezout. Společnost Callaway má i skvělé golfové bagy na boty. Specializované tašky v barevných verzích pro muže a ženy mají větrací otvory a odvádí přebytečnou vlhkost. Nechybí ani prostor na příslušenství a potřebné drobné předměty. Tato značka nabízí celou výbavu na golf.

Recyklovatelné obaly - jedna z cest k úspěchu vaší firmy

Ekologie, udržitelný rozvoj, recyklace.

Zajímavosti z historie fotbalu. Zjistěte pár zajímavých faktů o tomto sportu

Díky schopnosti sjednotit generace, třídy a národy lze říci, že fotbal je sportem s nejvíce fanoušky na světě.

Údržba zahrady může být opravdovou radostí

Krásná zahrada může mít mnoho tváří a podob. Vždy záleží jen na osobním vkusu jejího majitele. Jisté však je to, že aby zahrada vypadala podle našich představ, vyžaduje to vždy spoustu práce.