Pobočky Zoologická zahrada Liberec, příspěvková organizace

Zoologická zahrada Liberec

Zoologická zahrada je specializovaná na chov vzácných, ve volné přírodě ohrožených druhů zvířat. Na ploše 14 ha můžete obdivovat přes 170 druhů zvířat ze všech kontinentů. Mezi nejzajímavější chované druhy patří takin čínský, zebra bezhřívá a sob lesní, ...

Zooliberec.cz

Internetový prodej dárkového zboží a suvenýrů. Nabízíme africké etnopředměty, šperky, speciální kalendáře, mongolské ručně vyráběné předměty z ovčí vlny či dárkové poukazy.

Městské středisko ekologické výchovy DIVIZNA

Provoz střediska ekologické výchovy. Poskytování služeb v oblasti environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty. Realizujeme ekologické výukové programy pro školy. Pořádáme odborné semináře, exkurze či tvořivé dílny pro studenty.

Kulturní a společenské centrum Lidové sady

Provoz kulturního a společenského centra a dětského koutku. Pořádáme taneční večery, koncerty, vzdělávací akce či hudební a taneční kurzy. Možnost pronájmu salonku, galerie, sálu, studia, zahrady či restaurace.

Centrum pro zvířata v nouzi ARCHA

Provoz útulku pro zvířata v nouzi. Poskytujeme zázemí zatoulaným a týraným zvířatům. Zajišťujeme venkovní a vnitřní kotce, zahradní výběhy a pravidelnou stravu. Učíme získávání důvěry k lidem. Možnost osvojení zvířete.

Útulek

ZAVŘENO (Otevírá v 07:00)